ZÁKLADNÍ INFORMACE

Firma CARGONET s.r.o. byla založena v roce 1998. Při svém vzniku je tvořilo pouhých 5 pracovníků, dodávka a malý náklaďák. Dnes, díky poctivé práci, pružnosti a zaměření na kvalitu svých služeb má naše firma více něž 50 zaměstnanců a jejími zákazníky jsou renomované společnosti z celé Evropy. Firma se zaměřuje na silniční nákladní dopravu, disponuje více jak 40 kamiony a poskytuje další služby logistické služby: skladování, překládku zboží, kombinovanou dopravu železnice – silnice, přepravy do zámoří, poradenství v logistice, celní odbavení zásilek atd.

Toto komplexní portfolio služeb bylo naplno využito např. v projektu GAZELA . Naše firma v projektu zajišťoval přepravu plynovodních trub po železnici z Turecka včetně celního odbavení, překládky trub z vagonů jeřáby, jejich dopravy po silnici a naskladnění na námi zhotovená depa, při čemž se jednalo o nadměrné náklady.

Firma rovněž poskytuje tyto další služby: opravárenství a prodej pohonných hmot, pneuservis, provozování myčky vozidel a ubytování.

Jak se naše firma rozvíjela si můžete prohlédnou v přehledu.

Firma se specializuje na dopravu ocelových svitků a nadměrných nákladů. V tomto oboru se společnost CARGONET s.r.o. stále více úspěšně prosazuje, o čemž svědčí řada spokojených zákazníků.

Ambicí naší firmy nikdy nebylo stát se ohromnou dopravou se stovkami kamionů, nýbrž na kvalitu zaměřenou specializovanou firmou, která je schopna pružně reagovat na situaci trhu a požadavky zákazníků.

20 letá úspěšná historie svědčí o správnosti a udržitelnosti tohoto cíle.

CARGONET S.R.O.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Od roku 1998 uběhla řada let, a my na ně stále vzpomínáme. V průběhu let jsme se stěhovali, rozšiřovali vozový park, zlepšovali a naše služby a nabízeli nové.

Podívejte se, jak firma spolu se svými zákazníky rostla a rozšiřovala se.

ROK 1998
V tomto roce jsme společnost založili. Bylo nás 5 a sídlili jsme v pronajatých prostorech Okružní ulice v Litoměřicích.
ROK 2002
Pátým rokem jsme získali areál Vojenských staveb a.s. v ulici Kamýcká. Díky tomu jsme mohli rozšířit služby o skladování a prodej pohonných hmot a ubytování.
ROK 2006
Náš nový areál společnosti CARGONET v Kamýcké ulici jsme rekonstruovali a vybudovali jsme několik garsonek a apartmánů. Navíc jsme i posílili dopravu ocelových svitků.
ROK 2010
Získali jsme naši největší jednorázovou zakázku v historii na přepravu trub z Turecka pro výstavbu plynovodu Gazela. Šlo o neuvěřitelných 90 tisíc tun nákladu. Po sestavení měřili trubky 142 kilometrů. Trubky o průměru 1,42 m, délce 1 8m a váze 11,5 tuny jsou dopravovány po železnici, a v blízkosti dep překládány mobilními jeřáby na teleskopické návěsy. Odtud byly dopravovány na depa.
ROK 2014
Dokončili jsme výstavbu a otevření bezobslužné čerpací stanice, myčky osobních automobilů a pneuservisu v areálu firmy.
ROK 1999
Druhý rok jsme si pořídili vlastní kanceláře v Mrázově ulici a rozšířili jsme spediční činnost.
ROK 2003
Začali jsme skladovat ocelové svitky v Terezíně nedaleko Litoměřic.
ROK 2007
Startujeme s překládkou, skladováním a přepravou zámořských svitků kamiony a po železnici z hlavních Evropských přístavů (Antwerpy, Vlissingen, Hamburg, Koper) do ČR. Také jsme pořídili objekt "Invalidovna" v Ústí nad Labem a začali jsme s jeho rekonstrukcí.
ROK 2011
Dokončili jsme návoz trub na 12 dep v projektu Gazela. Celkem to dalo 7.846 trub NOKSEL - TR, 1.117 trub ILVA-IT. Podívejte se na krátké video z celé této akce na YouTube.
ROK 2015
Udělali jsme si radost a pořídili jsme 3-osé tahače SCANIA R 450 HP na přepravu těžkých nadměrných nákladů. Od té doby je posíláme převážně do Skandinávie. K tomu jsme zrekonstruovali 6 garsonek v penzionu, které byly vybaveny novými koupelnami, kuchyňskými linkami a rozvody energií a internetu.
ROK 2000
Zakázky přibývali, spokojenost zákazníků rostla, a tak jsme mohli mohli udělat jediné: významně jsme rozšířili vozový park.
ROK 2004
Získali jsme certifikát kvality ISO 9001:2001. Otevřeli jsme restauraci a připojili areál CARGONETu 2 MB linkou k internetu.
ROK 2008
Oslavili jsme 10. výročí existence firmy na Marině v Píšťanech. Vše se událo 2. října za přítomnosti našich nejvýznamnějších zákazníků.
ROK 2012
Už tak velký vozový park jsme rozšířili o nízkoložné návěsy pro přepravu samohybné techniky a vysokých nákladů (až do 3,5 m). Začali jsme se tak více prosazovat v oblasti nadměrné dopravy.
ROK 2016
V tomto roce jsme zakoupili část opuštěných kasáren Pod Radobýlem, které sousedí s naším areálem. Tento krok nám umožní rozšířit skladovací a parkovací plochy
ROK 2001
Začali jsme se orientovat na přepravu hutních výrobků, zejména ocelových svitků. A obrat společnosti překročil 100 mil. Kč.
ROK 2005
Otevřeli jsme provozovnu v Kolíně a zahájili pravidelné přepravy Mi-king.
ROK 2009
Zahájili jsme provoz skladu hutních výrobků v Berouně, který má přímé napojení na železniční vlečku. Dále je vybaven portálovými jeřáby o nosnosti 25 tun a moderními zajišťovacími prostředky. Krizi, která v tomto období postihla řadu podniků, jsme překonali bez významnějších omezení provozu.
ROK 2013
Připojili jsme solární elektrárnu o výkony 30 kW. Díky ní jsme vyrobili 12,5 MWh elektrické energie. Také jsme zahájili výstavbu čerpací stanice a myčky osobních vozidel. Prohlédněte si fotografie z výstavby.
ROK 2017
Pořízení hlubinového návěsu Meusburger, který v soupravě s tahačem SCANIA R 450 HP 6 x 4 umožňuje přepravovat nadměrné náklady až do 4,5 m výšky. Zateplení a zprovoznění skladu stroj. materiálu v kasárnách, využito 1.000 m2 skladovací plochy. Máme nové logo, které lépe odráží zaměření firmy na přepravu nadměrných nákladů a poskytovaných komplexnost služeb.

Volná místa

Řidič kamionové dopravy

Hledáme

 • řidiče pro mezinárodní dopravu (EU, Norsko a Švýcarsko) na soupravu tahač + plachtový návěs a tahač + návěs pro nadrozměrnou přepravu
 • požadujeme ŘP skupiny C + E
 • profesní osvědčení
 • trestní beúhonost
 • minimálně 1 rok praxi
 • znalost a dodržování platných legislativ

Nabízíme

 • odpovídající mzdové ohodnocení
 • příspěvek na penzijní připojištění
 • věrnostní program
 • příplatky na stravování
 • moderní tahače
 • bodový systém bonusů

Nabídky se životopisem zasílejte na:

Lubomír Macíček

Kamýcká 31, 412 01 Litoměřice
+420 737 224 732