LET'S GO CARGONET !

PO ČESKU I PO EVROPĚ

Nabízíme dopravu standardních nákladů ( např. na paletách) plachtovými kamiony, přepravu svitků pro hutní, strojírenský a automobilový průmysl  návěsy s korytem na svitky (muldou) a nadměrnou dopravu speciální technikou.

Zaměřujeme se na silniční dopravu, provádíme však také kombinovanou (multimodální) přepravu různými dopravními cestami (železnice, řeky a kanály) kombinovanou se silniční dopravou

Standardní náklady
Dopravujeme různé druhy zboží plachtovými návěsy o ložné ploše 13,6 ložných metrů. Jedná se např . o : hutní materiál, papír, dřevo, průmyslové výrobky, stavebniny, zemědělské produkty atd. náklady mohou být kombinovány, ovšem jen v případě, že náklad jako celek lze bezpečně zajistit.
Nadměrné náklady
Provádíme přepravy nadměrných nákladů, které přesahují běžné rozměry. Držíme trvalá nadměrná povolení pro ČR, SRN, Francii, Benelux a Španělsko. Běžně přepravujeme náklady do 21m (délka), 3,5m (šířka), 4 m (výška). Umíme přepravit však i větší náklady, což je otázka tras a povolení.
Specializovaná přeprava
Specializujeme se na přepravu svitků pro hutní, strojírenský a automobilový průmysl, které přepravujeme pomocí speciálních tzv. muldových návěsů, které jsou vybaveny korytem na svitky, zajišťovacími trny a řetězy. Jsme schopni přepravit svitky až do hmotnosti 28 T.

Zásilky pod kontrolou

Všechny naše kamiony jsou vybaveny navigačním systémem GPS pro získávání přehledu o pohybu zásilek a vyhodnocování efektivity přeprav. Řidiči jsou pravidelně školeni v oblasti bezpečnosti a zajišťování přepravovaného zboží proti pohybu.

Z geografického hlediska se specializujeme na přepravy vnitrostátní po ČR a přepravy na uzemí Evropy,zejména západní ,provádíme také kabotáž (vnitrostátní přepravy) na území SRN.

Součástí všech kontraktů je pojištění nákladu dle Úmluvy CMR, a je kryto firmou CARGONET s.r.o. do výše 5 mil. Kč.